UUS! Klassiga Apollo kinno ja veekeskusesse

Kutsume kõiki õpilasi ja õpetajaid meeldejäävalt ja sisukalt üheskoos aega veetma.

2019. aasta parim klassiekskursioon saab teoks
Apollo Kino Pärnus ja
Eesti suurimas veepargis Tervise Paradiisis!


Apollo kino 
on 9 kinokeskuse ja 37 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes kvaliteetset kinoelamust Apollo Kino Pärnus, Pärnu keskuses (Aida tn 7).

Eesti suurim veepark Tervise Paradiisis: kuni 700 veesõpra mahutavas veekeskuses leiavad tegevust nii suured kui väikesed veesõbrad. Siin on atraktsioonid, basseinid, seiklused ja põnevus!


Pakett mõnusalt ja tegusalt aja veetmiseks hinnaga 12,50 €/in. sisaldab:

1. Filmiseanssi (2 D) Apollo Kino Pärnus
Valige üheskoos välja teile huvipakkuv 2 D film, andke meile teada oma filmisoovist ja tulge koos klassiga seda vaatama. Lähemalt saad hetkel kavas olevate filmidega tutvuda siin ja tulevaste filmidega siin. Filmiseansi seansi kellaaja saate ise valida. Varaseim filmiseanss saab toimuda kell 10:15 ja hiliseim kell 13. NB! Palume jälgida filmi vanusepiirangut.

2. Eesti suurima veepargi külastust Tervise Paradiisis 
3 tundi seikluseid ja adrenaliini Tervise Paradiisi veepargi kahel korrusel, liutorud ja uus tuubi-liutoru, seiklustebassein, mägijõgi, ronimisbassein, kosed, mullivannid, saunad ja palju muud põnevat.

3.  Maitsvat ja sooja kõhutäit Tervise Paradiisi buffet-restoranis:
- valik 1: singitäidisega soojad pannkoogid, morss
valik 2: hakklihapallid koorekastmes kartulirosetiga, morss
NB! Palume valida ühe menüü grupi kohta.

Grupisoodustus - iga 16. rühmaliige TASUTA!

Tublisid klassijuhatajaid, kes külastavad meid vähemalt 15 õpilasega, premeerime Tervise Paradiisi veepargi perepiletiga (2 täiskasvanut ja 2 last), mille võib realiseerida vabalt valitud ajal, 2019. aasta lõpuni.

  • Soovitame alustada klassiekskursiooni kinokülastusega. Varaseim filmiseanss saab toimuda kell 10:15 ja hiliseim kell 13. Klassiekskursiooni ajakulu koolipaketile on 5-6 tundi: filmi kestus orienteeruvalt 1,5 h, veepargi külastus koos toitlustusega orienteeruvalt 3,5 h.
  • Palume tutvuda tähelepanelikult Tervise Paradiisi veekeskuse kasutamise reeglitega ning Apollo Kino kodukorraga.

Kui soovite alustada klassiekskursiooniga hoopis veepargis, siis võtke palun meiega ühendust – leiame teie grupile kindlasti parima lahenduse! Küsige oma seltskonnale pakkumist lõbusaks ühistegevuseks juba täna!

Koolipakett koos Apollo Kino Pärnu ja Tervise Paradiisi veepargi külastusega ning toitlustusega on saadaval E-R kuni 30.12.2019 (v.a 8.10, 12.11 ja 3.12 kui toimub veekeskuse hoolduspäev ning riiklikel pühadel).
Täpsem info ja broneerimine tel 447 9434 või e-postil:
agne.kiviselg@spa.ee