Koolipakett "Mõnusalt ja tegusalt"

Kutsume kõiki õpilasi ja õpetajaid meeldejäävalt ja sisukalt üheskoos aega veetma.
2022/2023. õppeaastaa hariv, meeleolukas ja lõbus klassiekskursioon saab teoks Pernova Loodusmajas ja
Eesti suurimas veekeskuses Tervise Paradiisis!


Pakett mõnusalt ja tegusalt aja veetmiseks hinnaga  20 € / in

Pakett sisaldab:
 
1. Pernova Loodusmaja külastust ja näituse programmi "Hirmus kallis maapõu" ning seikluslikku filmikogemust kerakinos

Elu maavaradeta ei ole tänapäeval mõeldav. Maapõuest kaevandatavaid maake ja mineraale kasutatakse kõikjal – tööstuses, põllumajanduses, meditsiinis, infotehnoloogias ja mujal. „Maavarade kaevandamisega kaasnevad alati keskkonnamõjud, seda oleme Eesti põlevkivitööstuse puhul juba aastakümneid näinud. Kui me räägime näiteks fosforiidist ja haruldasi muldmetalle sisaldavat graptoliitargilliist, siis need ei ole erandid. Inimene on saanud targemaks, ta oskab mõjusid ja ohte ette näha ning mineviku kogemuste põhjal tuleb tulevikus ka tegutseda,“ sõnas näituse idee autor ja peaekspert Erik Puura.
Näitust aitasid loodusmuuseumil koostada Tartu Ülikooli ökoloogia ja maateaduste instituudi geoloogia osakond ning maapõueressursside arenduskeskus MAREK koos mitme ettevõtte ja infotehnoloogiaspetsialistiga.

2. Eesti suurima veekeskuse külastust Tervise Paradiisis 

(3 tundi seikluseid ja adrenaliini Tervise Paradiisi veekeskuse kahel korrusel, liutorud ja uhiuus tuubi-liutoru, seiklustebassein, mägijõgi, ronimisbassein, kosed, mullivannid, saunad ja palju muud põnevat).

3. Maitsvat ja sooja kõhutäit Tervise Paradiisi buffet-restoranis:

  • valik 1: singitäidisega soojad pannkoogid, morss
  • valik 2: hakklihapallid koorekastmes kartulirosetiga, morss

NB! Palume valida ühe menüü grupi kohta.

Põhikooli ja gümnaasiumi õpilaste rühmade puhul peab iga 15 õpilase kohta olema 1 täisealine saatja.
Grupi miinimum suurus on 7 õpilast ja 1 täisealine saatja.
Grupisoodustus - iga 16. rühmaliige TASUTA!

Tublisid klassijuhatajaid, kes külastavad meid vähemalt 15 õpilasega, premeerime Tervise Paradiisi veekeskuse perepiletiga (2 täiskasvanut ja 2 kuni 15. aastast last), mille võib realiseerida vabalt valitud ajal, 2022. aasta lõpuni.

Klassiekskursiooni algus orienteeruvalt kell 11:00 Pernova Loodusmajas. Näituse ja programmiga tutvumise kestus orienteeruvalt 1,5 h, veekeskuse külastus koos toitlustusega orienteeruvalt 3,5 h. Orienteeruv ajakulu koolipaketile on 5-6 tundi.

Kui tunnete huvi  Pernova Loodusmaja teiste näituste ja programmide suhtes, võtke palun meiega ühendust – leiame teie grupile kindlasti põneva ja hariva lahenduse! Küsige oma seltskonnale pakkumist lõbusaks ühistegevuseks juba täna!

Koolipakett koos Pernova Loodusmaja ja Tervise Paradiisi veekeskuse külastusega ning toitlustusega on saadaval esmaspäevast reedeni (v.a kui toimub veekeskuse hoolduspäev ning riiklikel pühadel) kuni 31.05.2022.

Täpsem info ja broneerimine: 447 9434 või maris.niinemae@spa.ee

Tutvu veekeskuse lahtiolekuaegadega SIIN
Iga kuu teisel teisipäeval oktoobrist maikuuni on meie veekeskuses korrapärane hoolduspäev. Hoolduspäevadel on veekeskus suletud terve päeva. Täpsem info veekeskuse administraatorilt või telefonil 4451 666.

Klassiekskursioon Tervise Paradiisi ja Pernova loodusmajja Pärnus