Klassiga Apollo kinno ja veekeskusesse

Kutsume kõiki õpilasi ja õpetajaid meeldejäävalt ja sisukalt üheskoos aega veetma.

2022/2023. aasta parim klassiekskursioon saab teoks
Apollo Kino Pärnus ja
Eesti suurimas veekeskuses Tervise Paradiisis!


Apollo kino 
on 10 kinokeskuse ja 39 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes kvaliteetset kinoelamust Apollo Kino Pärnus, Pärnu keskuses (Aida tn 7).

Eesti suurim veekeskus Tervise Paradiisis: kuni 700 veesõpra mahutavas veekeskuses leiavad tegevust nii suured kui väikesed veesõbrad. Siin on atraktsioonid, basseinid, seiklused ja põnevus!


Pakett mõnusalt ja tegusalt aja veetmiseks hinnaga:
19 € (2D filmiga) või 19.50 € (3D filmiga) / inPakett sisaldab:

1. Filmiseanssi (2 D või 3 D) Apollo Kino Pärnus
Valige üheskoos välja teile huvipakkuv 2 D või 3 D film, andke meile teada oma filmisoovist ja tulge koos klassiga seda vaatama. Lähemalt saad hetkel kavas olevate filmidega tutvuda siin ja tulevaste filmidega siin. Filmiseansi seansi kellaaja saate ise valida. Varaseim filmiseanss saab toimuda kell 10:15 ja hiliseim kell 13. NB! Palume jälgida filmi vanusepiirangut.

2. Eesti suurima veekeskuse külastust Tervise Paradiisis 
3 tundi seikluseid ja adrenaliini Tervise Paradiisi veekeskuse kahel korrusel, liutorud ja uus tuubi-liutoru, seiklustebassein, mägijõgi, ronimisbassein, kosed, mullivannid, saunad ja palju muud põnevat.

3.  Maitsvat ja sooja kõhutäit Tervise Paradiisi buffet-restoranis:
- valik 1: singitäidisega soojad pannkoogid, morss
valik 2: hakklihapallid koorekastmes kartulirosetiga, morss
NB! Palume valida ühe menüü grupi kohta.

Põhikooli ja gümnaasiumi õpilaste rühmade puhul peab iga 15 õpilase kohta olema 1 täisealine saatja.
Grupi miinimum suurus on 7 õpilast ja 1 täisealine saatja.
Grupisoodustus - iga 16. rühmaliige TASUTA!

Tublisid klassijuhatajaid, kes külastavad meid vähemalt 15 õpilasega, premeerime Tervise Paradiisi veekeskuse perepiletiga
(2 täiskasvanut ja 2 kuni 15. aastast last), mille võib realiseerida vabalt valitud ajal, 2023. aasta lõpuni.

  • Soovitame alustada klassiekskursiooni kinokülastusega. Varaseim filmiseanss saab toimuda kell 10:15 ja hiliseim kell 13. Klassiekskursiooni ajakulu koolipaketile on 5-6 tundi: filmi kestus orienteeruvalt 1,5 h, veekeskuse külastus koos toitlustusega orienteeruvalt 3,5 h. Palume tutvuda veekeskuse lahtiolekuaegadega siin.
  • Palume tutvuda tähelepanelikult Tervise Paradiisi veekeskuse kasutamise reeglitega ning Apollo Kino kodukorraga.

Kui soovite alustada klassiekskursiooniga hoopis veekeskuses, siis võtke palun meiega ühendust – leiame teie grupile kindlasti parima lahenduse! Küsige oma seltskonnale pakkumist lõbusaks ühistegevuseks juba täna!

Koolipakett koos Apollo Kino Pärnu ja Tervise Paradiisi veekeskuse külastusega ning toitlustusega on saadaval E-R kuni 31.05.2023 (v.a kui toimub veekeskuse hoolduspäev ning riiklikel pühadel).
Täpsem info ja broneerimine tel 447 9434 või e-postil: maris.niinemae@spa.ee

Tutvu veekeskuse lahtiolekuaegadega SIIN
Iga kuu teisel teisipäeval oktoobrist maikuuni on meie veekeskuses korrapärane hoolduspäev. Hoolduspäevadel on veekeskus suletud terve päeva. Täpsem info veekeskuse administraatorilt või telefonil 4451 666.