Massaažid

Klassikaline massaaž Peamassaaž Euroopa tsooniteraapia jalataldadele (leebem koolkond) Hiina jalatalla punktmassaaž Meemassaaž Stressiturja aroomimassaaž Stressiturja aroomimassaaž + jalatallamassaaž  Aroomimassaaž Laavakivimassaaž Massaaž kanepiõliga Idamaine jalamassaaž Tselluliidimassaaž  Massaaž vesivoodil Šokolaadimassaaž
Erimassaažid: Matis massaaž (salendav, pinguldav, lõõgastav)

Hinnakirjaga saate tutvuda siin.
Raviprotseduure ja spaa-lõõgastusi saate broneerida siin
medic@spa.ee, tel 447 9220

See on traditsiooniline ja levinud massaažiliik, mida tehakse nii õlidega kui ka kuivalt.

klassikaline massaaž

See on traditsiooniline ja levinud massaažiliik, mida tehakse nii õlidega kui ka kuivalt. Ravimassaaži saab teha vastavalt kliendi soovile ja vajadusele kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale.
KESTUS: 23, 45 või 60 min

Toime: lõdvestab valulikke ja pinges lihaseid, kiirendab ainevahetust, aktiveerib lümfiringet, puhastab organismi jääkainetest, parandab verevarustust, toimib lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral, massaažikuuri järgselt suureneb organismi vastupanuvõime haigustele.
Vastunäidustused: rasked südame-, neeru ja kopsuhaigused, pahaloomulised kasvajad, põletikulised haigused, nakkushaigused, hüübimishäired, veenilaiendid ja –põletikud.

peamassaaž

Lõõgastav peamassaaž on hea vahend närvilisuse, vaimse väsimuse, unetuse ja keskendumishäirete vastu. Ka peavalude ja lihaspingete korral on sellest hoolitsusest palju abi. Massaaž taastab sisemise rahu ja langetab väsimus vaimsest tööst.
KESTUS: 20 min

Toime: tagab vajaliku koguse hapniku ja toitainete hulga, parandab verevarustust ja vedelike korraliku ringlemise. Pidev massaažikuur aktiveerib juustekasvamist. Soodustab sügavat lõdvestumist. Rahustab kesknärvisüsteemi. Aitab unetuse vastu. Leevendab valu. Vabastab vaimsest ja füüsilisest pingest. Eemaldab kroonilise pinge kaelast, õlgadest, seljast. Kaob pinge silmadest. Parandab rühti, liikuvust. Vabastab negatiivsetest emotsioonidest. Stimuleerib ajutööd.
Näidustused: kehv enesetunne, väsimus vaimsest tööst, masendus, stress, peavalud, migreen, närvilisus, lihaspinged, kõrge vererõhk, keskendumishäired, immuunsüsteemi tugevdamine, juuste väljalangemine.
Vastunäidustused: palavik, kasvajad, vähk, kilpnäärmehaigused, ägedad südamehaigused, põletikulised protsessid, hiljuti tehtud operatsioonid pea piirkonnas, verevalumid ja haavad, peatraumad, madal vererõhk ja vererõhu kõikumine, nahahaigused masseeritavas piirkonnas, ekseem, joobeseisund.

Euroopa tsooniteraapia jalataldadele

Tsooniteraapia põhineb teadmisel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnale kindlatesse tsoonidesse.
KESTUS: 45 min

Toime: Jalatallal asuvate piirkondade kaudu keha mõjutamiseks masseeritakse mõlemat labajalga pöialde, sõrmede ja sõrmenukkidega kindlas järjekorras, suunas ja tugevusega. Massaaž tagab Teile lõõgastuse ja tasakaalu ning annab märku võimalikest probleemidest.
Vastunäidustused: rasedus

hiina jalatalla punktmassaaž

Hiina jalatalla- punktmassaaž mõjub soodsalt kõikidele elundkondadele. Peamiselt jalalabal (vahel ka säärel) teostatava massaaži toime on lõõgastav ja mõnus.
KESTUS: 45 min

Toime: Teatud piirkondade mõjutamisel saab leevendada stressi, peavalusid, üla- ja alaseljaga seonduvaid probleeme ning korrigeerida vererõhku.
Vastunäidustused: rasedus

meemassaaž

Meemassaaži on kasutatud nii Aasias kui Venemaal juba ammustel aegadel. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga, muudab naha pehmeks ja elastseks.
KESTUS: 30 min, 60 min

Toime: Sobib stressi ja väsimuse korral. Paraneb verevarustus ja vähenevad lihaspinged. Vere ja lümfiringe kaudu aitab see väljutada organismist jääkaineid; mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist. Massaaži toimel hakkab puhastunud energiakanalites energia taas vabalt voolama, paraneb vereringe naha aluskihtides ja lihastes. Meemassaaž algab seljamassaažist, järgnevad teised kehaosad; võib teha ka osalise massaažina. Enne protseduuri ei soovitata süüa, meemassaaži järgselt on soovitav juua taimeteed.
Vastunäidustused: rasedus

Stressiturja aroomimassaaž

Stressiturja aroomimassaaž on meeldiv, töövõimet taastav hoolitsus turjale kui pingeterohkeimale piirkonnale.
KESTUS: 45 min

Toime: Stressituri tähendab turja, õlgade ja kuklapiirkonna pingetest tingitud valu, käte ja sõrmede tuimaks muutumist, tennise küünarnukki, peavalu jne. Valu annab märku liigsest koormusest, stressist ja lihaspingest ning teavitab vajadusest teha midagi enda heaks.  Tuntud Soome aroomiterapeut Ulla-Maija Grace on välja töötanud aroomiõlide segu just nende probleemide leevendamiseks koos vastava massaažitehnikaga. Massaaž maandab stressi ja lihaspinge, leevendab valu, parandab vereringet ja ainevahetust ning taastab töövõime.
Vastunäidustused: rasedus, rinnaga toitmine

Stressiturja aroomimassaaž+
jalatallamassaaž

Jalatalla massaaž on tõeline leevendus neile, kes on pidanud päeva jooksul palju seisma või kõndima.
KESTUS: 75 min

Stressiturja aroomimassaaž on meeldiv, töövõimet taastav hoolitsus turjale kui pingeterohkeimale piirkonnale. Tuntud Soome aroomiterapeut Ulla-Maija Grace on välja töötanud aroomiõlide segu just nende probleemide leevendamiseks koos vastava massaažitehnikaga. Massaaž maandab stressi ja lihaspingeid, leevendab valu, parandab vereringet ja ainevahetust ning taastab töövõime.

Jalatalla massaaž on tõeline leevendus neile, kes on pidanud päeva jooksul palju seisma või kõndima. Kuna jalalabal asuvad paljude organite tsoonid, siis saab nende abil mõjutada kõiki organeid.

 Kombineerituna stressiturja massaažiga on hoolitsuse järgselt klient lõõgastunud ning pingetest vaba.

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž on eeterlike õlidega tehtav leebe massaaž, mis tasakaalustab organismi, lõõgastab ning aitab inimesel üle saada tema muredes.
KESTUS: 60 min,  75 min

Toime: Aroomimassaaž vabastab seesmised pinged, mis muidu aja jooksul ka kehale mõjuma hakkaksid ning samuti mõjub aroomimassaaž juba olemasolevatele füüsilistele probleemidele. Sujuvad, silitavad ja venitavad liigutused aitavad aroomiõlidel imenduda. Igal õlil on oma toime nii füüsilisele kehale kui ka hingele: rahustavad, ergutavad, puhastavad. Eeterlikud õlid püsivad kehas kuni 72 tundi, noorendades sel ajal kudesi ja parandades naha elastsust.
Vastunäidustused: rasedus

laavakivimassaaž

Laavakivide tervistavat mõju nautisid juba Vana-Rooma imperaatorid ning kivimassaaž oli au sees ka indiaanlaste ja hiinlaste hulgas. Kasutatavad kivid on oma energia saanud tulest, päikesest ja veest.
KESTUS: 90 min

Toime: Selles idamaisel õpetusel tuginevas hoolitsuses on ühendatud energiakeskuste ehk tšakrate kivi- ja käsimassaaž ning tšakrate mõjutamine poolvääriskividega. Kehale asetatakse eelnevalt soojendatud laavakivid. Nahaga kokku puutudes hakkavad need edasi andma soojust ja päikesest päritud energiat, mis kaotab lihaspinged, laiendab veresooni, reguleerib seede-, ainevahetus- ja hormonaalsüsteemi. Soojusega avanevad ka energiakanalid ja vabanevad energiablokid ning tänu sellele tõuseb kogu organismi toonus ja energeetika tasakaalustub. Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav protseduur, mis kaotab väsimuse ja stressi ning toidab elujõudu.
Vastunäidustused: rasedus

MAssaaž kanepiõliga

Kanepiseemnetes sisalduvad õlid ja vitamiinid toidavad külluslikult nahka.
KESTUS: 45 min

Toime: Lõõgastav massaaž teeb naha uutele toitainetele vastuvõtlikuks.  Hoolitsuse tulemuseks on tõhusalt toidetud ning niisutatud nahk ning lõõgastunud keha ja rahulik meel.

idamaine jalamassaaž

Kogu keha tasakaalustava jalamassaaži aluseks on refleksoloogilised jalakaardid, mis pärinevad hiina rahvameditsiinist.
KESTUS: 45 min

Toime: Organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnale kindlatesse tsoonidesse, jalatallal asuvate piirkondade kaudu saab kogu keha mõjutada. Õlide ja salvide kasutamine koos liugleva tehnikaga omab mõjutusi India Ayurveda õpetusest. Samas on jalamassaažis kasutusel jalaliinid, mis tulenevad Tai Traditsioonilisest massaažist- Nuad Bo-Rarnist. Idamaine jalamassaaž sobib hästi stressi ja vaimse kurnatusega võitlemiseks, samuti mitmete tervisehädade leevendamiseks.
Vastunäidustused:
rasedus

tselluliidimassaaž

Tselluliidi vähendamiseks või rasvaladestuste tekkimise ennetamiseks soovitame tselluliidi-massaaži, kus probleemset piirkonda masseeritakse spetsiaalsete võtetega, taastades naha elastsuse ja ergutades ainevahetust ning vereringet.
KESTUS: 60 min

Vajadusel kasutatakse ka eeterlikke õlisid. Kauni tulemuse saavutamiseks on soovituslik läbida pikem massaažikuur.
Vastunäidustused: rasedus

Massaaž vesivoodil

Tööstressi maandamiseks, lihaspingete leevendamiseks ja üldise heaolutunde saavutamiseks sobib hästi massaaž vesivoodil. See hoolitsus pakub peaaegu kõiki soojaravi, vesimassaaži ja klassikalise massaaži eeliseid.
KESTUS: 15 min / 30 min

Toime: Vesimadratsil lamades ei puutu Te kokku veega, keha on täiesti toetatud, lamav asend annab peaaegu kaalutu oleku tunde. Veejoad jäljendavad klassikalise massaaži põhiliikumisi, olenevalt valitud režiimist (leebest silitavast ja patsutavast toimest kuni tugevate koonus- ja sirbikujuliste pöörlevate veejugadeni).

šokolaadimassaaž

Šokolaadimassaaž sobib kõigile, kes soovivad põgeneda stressi eest ja otsivad võimalust enese eest hoolitseda. Šokolaadil on eriline mõju meie kehale, nii emotsionaalselt kui ka füsioloogiliselt.
KESTUS: 45 min

Toime: Šokolaadi toimel vabanevad nn õnnehormoonid, paraneb enesetunne ja kiirenevad meie keha ainevahetusprotsessid. Šokolaadimassaaž on tõeline nauding, millest jääb nahale meeldiv ja ahvatlev aroom. Kergelt kooriv massaaž ergutab efektiivselt rasvapõletusprotsessi, aitab parandada kehasiluetti ja vähendada "apelsinikoore" naha ilminguid. Kakaoubades sisalduvad anti-oksüdandid ja flavonoidid toidavad, niisutavad ja pehmendavad nahka ning mõjuvad vananemisvastaselt.
Olulisemad toimeained: kakaoubade pulber, punavetikapuuder, remineraliseerivad toimeained.

matis massaaž
(lõõgastav, pinguldav, salendav)

Matis massaažide valikus on kolm erineva lähenemise ja aktiivainetega imelist massaaži.
KESTUS: 45 min

Matis "Lõõgastav" - lõõgastav puudutus.
Aeglased ja õrnad liigutused nagu silitused, patsutused, venitused. Puudutused, mis aitavad õrnalt pingeid vähendada ja eemaldada. Sõrmeotstel ja varvastel puudutatakse refleksoloogilisi punkte, et tekitada täielik heaolutunne ja lõdvestus.
Aktiivained : Kanepiseemne õli – rahustav ja põletikuvastane. Granaatõunaõli – aitab säilitada naha elastust ja hoiab naha  pehmena.

Matis "Pinguldav" - noorendav ja toniseeriv puudutus.
Stimuleerivad, ergutavad ja toniseerivad liigutused nagu naha tõstmine, tugevad erisuunalised liigutused. Parandamaks  naha ainevahetust ja andmaks  kehale nooruslikkust ja noorem välimus.
Aktiivained: Jõhvikaõli – sisaldab rohkelt mineraale, oomega-3 ja 6- rasvhappeid. Inca inchi õli – parandab naha kaitsefunktsioone , aitab kaasa rakkude uuenemisele ja nahastruktuuride ühtlustumisele.

Matis "Salendav" - salendav ja nahka ühtlustav puudutus.
Vormivad ja salendavad liigutused nagu tugev muljumine, rullimine, sõrmenukkide kasutamine ja üleüldine stimuleerimine, et mõjutada nahakudesid, nähtavat tselluliiti ja anda siluetile uus vorm.
Aktiivained: Makadaamia pähkli õli – aitab parandada venitusarmide välimust , tasakaalustab rasu eritust , aitab parandada aktiivkoostisosade tungimist nahka. Sandlipuuõli – silendab ja vähendab olulisel määral naha ebaühtlust , imbub kiiresti nahka.