Maniküür ja pediküür

KLASSIKALINE MANIKÜÜR

Klassikaline maniküür sisaldab küünte ja küünenahkade korrastust.

Et eemaldada surnud naharakud ja anda kätele säravam jume, kooritakse käed ja küünenaha ümbrused AHA hapete, A ja E vitamiini ja looduslike suhkrukristallidega koorijaga. Kerge massaažina kreemitatakse käed puuvilja smuutit meenutava niisutava kätekreemiga. Soovi korral lakitakse küüned. Tulemuseks on siidiselt pehmed ja kauni säraga käed.

SPAA-MANIKÜÜR

Hoolitsus on kombinatsioon klassikalisest maniküürist ja niisutavast heaoluhoolitsusest.

Hoolitsus sisaldab küünte ja küünenahkade korrastust. Et eemaldada surnud naharakud ja anda kätele säravam jume, kooritakse käed ja küünenaha ümbrused AHA hapete, A ja E vitamiini ja looduslike suhkrukristallidega koorijaga. Peale koorija eemaldamist kantakse kätele sügavalt niisutav savimask, mis taastab naha loomulku niiskussisalduse. Lõpetuseks tehakse kätemassaaži kuni küünarnukini ning soovi korral lakitakse küüned.
Hoolitsus sobib kõigile kes naudivad heaolu ja käte kaunist väljanägemist.

KLASSIKALINE PEDIKÜÜR

Klassikaline pediküür on jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiline ja kaunis välimus.

Hoolitsus sobib kõigile, kellele on oluline jalgade regulaarne kaunis väljanägemine. Jalahoolitsust alustatakse tsitruse ja teepuuõli lõhnalise puhastava jalavanniga. Seejärel korrastatakse küüned küünenahad. Nahapaksendite ja pahkunud naha eemaldamiseks kooritakse jalgu AHA hapete, A ja E vitamiini ja looduslike suhkrukristallidega koorijaga. Hoolitsuse lõpetab kerge jalamassaaž Avokaadao lipiidide kompleksi ja taimsete ekstaktidga jalakreemiga ning soovi korral lakitakse küüned. Tulemuseks on siidiselt pehmed ja kaunilt korras jalad.

SPAA-PEDIKÜÜR

Spaa-pediküür on jalahoolitsusus, mis on kombinatsioon klasikalisest pediküürist ja wellness jalahoolitsusest.

Hoolitsus sobib kõigile, kellele on oluline jalgade kaunis väljanägemine ja heaolutunne. Jalahoolitsust alustatakse puhastava jalavanniga. Seejärel korrastatakse küüned küünenahad. Nahapaksendite ja pahkunud naha eemaldamiseks kooritakse jalgu looduslike suhkrukristallidega koorijaga. Seejärel kantakse labajalale sügavalt niisutav savimask. Hoolitsuse lõpetab jalamassaaž kuni põlveni ja soovi korral lakitakse küüned. Tulemuseks on siidiselt pehmed, sügavalt niisutatud ja kaunilt korras jalad.

MATIS JAHUTAV JA PINGEID VÄHENDAV JALAHOOLITSUS

Hoolitsus on ideaalne neile, kes kannatavad nn raskete- või rahutute jalgade sündroomi all. Kuna jalahoolitsus kiirendab lihaste taastumist, siis on see väga populaarne sportlaste ja füüsilisi tegevusi harrastavate klientide seas.                                                                                      Hoolitsus stimuleerib vereringlust ja leevendab veepeetusest tekkinud probleeme.      
Juba esimene kord tekitab hoolitsus kohese jahutava tunde, alandab turset jalgades ning leevendab erinevaid ebamugavustundeid.                                                                        
Hoolitsus on vastunäidustatud neile, kellel on jalgades trombood või vigastatud kude.  Vastunäidustused on ka juhul kui kliendil on jalgades haavad, armid, probleemsed veenilaiendid.

 

Hinnakirjaga saate tutvuda siin
Raviprotseduure ja spaa-lõõgastusi saate broneerida siin
medic@spa.ee, tel 447 9220