Kehahoolitsused

Signatuurhoolitsus "Paradiisi allikas"
Parafango kehahoolitsus
Lõõgastav parafango

MATISPA KEHAHOOLITSUSED

Matispa Relax - "Lõõgastav puudutus"

Matispa Age -  "Noorendav ja toniseeriv puudutus"

Matispa Slim - "Salendav ja nahka ühtlustav puudutus"

Matispa komplekthooldus "Salendav ja nahka ühtlustav hoolitsus"

Matispa komplekthooldus "Lõõgastav hoolitsus"
Matispa komplekthooldus "Jääkaineid väljutav ja keha puhastav  hoolitsus" 
Matispa kehakoorimine+massaaž

ALGOANE KEHAHOOLITSUSED

Tselluliiti vähendav hoolitsus 
Seljahoolitsus "Maagiline muutus"
Hoolitsus "Täiuslik nauding"
Pinguldav kohvihoolitsus
Thalasso kehahoolitsus

KEHAHOOLITSUSED TERVISEKAPSLIS

MatiSpa

Šokolaadihoolitsus tervisekapslis
Algoane
Meremineraalidega noorendav kapslihoolitsus 
Organismi puhastav kapslihoolitsus 


NB! Palume Teie paketis olevad raviprotseduurid enne saabumist broneerida.

Raviprotseduure ja spaa-lõõgastusi saate broneerida siin
medic@spa.ee, tel 447 9220


 

SIGNATUURHOOLITSUS "PARADIISI ALLIKAS"

Igaüks vajab aeg-ajalt midagi täiesti erilist, mis peletab argielu rutiini ja täidab keha uue energiaga. Paradiisi allikas on kogu keha luksuslik hoolitsus, mis rikastab organismi vitamiinidega, vabastab keha pingetest ning taastab näonaha sära.

Hoolitsus algab mereliste aktiivainetega keha koorimisega. Seejärel maagiliste võtetega nahale kantav meremineraalide mähis puhastab organismi, toidab nahka vitamiinidega ning annab nahale energiat ja jõudu. Kehamähise ajal sate nautida lõõgastavat näohooldust, mis paneb Teie näonaha särama ja värskusest õhkama. Hoolitsuse lõpetab eriline Bali Spa massaaž, mille dünaamiline surve ning aroomiteraapia imeline jõud tervendavad keha, vaimu ja hinge.

PARAFANGO KEHAHOOLITSUS

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Hoolitsuses kasutatakse sooja parafiini ja naturaalse meremuda tuntud raviomadusi ning spetsiaalseid ainevahetust parandavaid aktiivseerumeid ja kreeme.

Parafangohoolitsus on soe ja mõnus keha ainevahetust kiirendav protseduur, mis muudab keha saledamaks ja figuuri kaunimaks, muudab naha siledamaks ja pehmemaks ning elustab kuiva nahka. Parafango kehahoolitsus loob suurepärase enesetunde, vähendab väsimust ja stressi.

Hoolitsus on mõeldud just naistele. Me ei soovita seda hoolitsust lapseootuse ajal.

LÕÕGASTAV PARAFANGO

Meeldiva lõõgastava mõjuga kehahoolitsus on tõeline kingitus iseendale – üks rahulik tund stressileevendavat hoolitsust, mis mõjutab positiivselt keha tervikuna, lubab argimuredest kõrgemale tõusta.

Lõõgastav parafango hoolitsus ühendab nauditavalt loodusliku meremuda ja parafiinravi parimad omadused. Soojuse mõjul sügavale kudedesse tungivad aktiivained toimivad ühtaegu rahustavalt ja värskendavalt, luues võrratu enesetunde. Hoolitsuse sügavniisutav toime annab ka väga kuivale nahale uue elu. Hooldatava piirkonna võite valida ise – kas selg või jalad.

Sobib ka meestele. Me ei soovita seda hoolitsust lapseootel naistele.

MATISPA KEHAHOOLITSUSED

MATISPA RELAX - "Lõõgastav puudutus" 

Hooldus algab kehakoorimisega, kus nahapind ühtlustub ja puhastub, taastub naha uuenemine. Järgneb lõõgastav massaaž , kus aeglased ja õrnad liigutused nagu silitused, patsutused, venitused aitavad õrnalt pingeid vähendada ja eemaldada. Sõrmeotstel ja varvastel puudutatakse refleksoloogilisi punkte, et tekitada täielik heaolutunne ja lõdvestus.

Hoolduse lõppedes  pakutakse kliendile lõõgastuse ja hoolduse efektiivsuse pikendamiseks  MatiskIN 3,0™ jooki (sisaldab hüaluroonhapet, mis lisab nahale volüümi), lisades protseduurile tõstavat efekti ja aitates hoolduse toimeainetel paremini kehas laiali kanduda. Hoolitsuse aeg 60 min.

MATISPA AGE - "Noorendav ja toniseeriv puudutus"

Hooldus algab kehakoorimisega, kus nahapind ühtlustub ja puhastub, taastub naha uuenemine. Järgneb toniseeriv ja nahka noorendav massaaž. Stimuleerivad, ergutavad ja toniseerivad liigutused nagu naha tõstmine, tugevad erisuunalised liigutused. Paraneb  naha ainevahetus  ja taastub  keha  tonaalsus.

Hoolduse lõppedes  pakutakse kliendile lõõgastuse ja hoolduse efekti  pikendamiseks  MatiskIN 3,0™ jooki (sisaldab hüaluroonhapet, mis lisab nahale volüümi ja täidlust), lisades protseduurile tõstavat efekti ja aitates hoolduse toimeainetel paremini kehas laiali kanduda. Hoolitsuse aeg 60 min.

MATISPA  SLIM - "Salendav ja nahka ühtlustav puudutus"                                       

Hooldus algab kehakoorimisega, kus nahapind ühtlustub ja puhastub, taastub naha uuenemine. Järgneb vormiv  ja salendavad massaaž. Tugev naha  muljumine, rullimine, sõrmenukkide kasutamine ja üleüldine stimuleerimine, et mõjutada nahakudesid, nähtavat tselluliiti ja anda siluetile uus vorm.

Hoolduse lõppedes  pakutakse kliendile lõõgastuse ja hoolduse efekti  pikendamiseks  MatiskIN 3,0™ jooki (sisaldab hüaluroonhapet, mis lisab nahale volüümi ja täidlust), lisades protseduurile tõstavat efekti ja aitates hoolduse toimeainetel paremini kehas laiali kanduda. Hoolitsuse aeg 60 min.

MATISPA  DETOX -  "Jääkaineid väljutav ja keha puhastav puudutus"

Hooldus algab kehakoorimisega, ühtlustub ja puhastub  nahapind, taastub naha uuenemine. Järgneb altpoolt ülespoole suunatud liigutustega keha massaaž. Paraneb vereringe, nahakudede seisukord ja viiakse välja jääkaineid, aidates saavutada kergustunnet. Keha tundub kergem ja siluett kaunim.

Hoolduse lõppedes  pakutakse kliendile lõõgastuse ja hoolduse efekti  pikendamiseks  MatiskIN 3,0™ jooki (sisaldab hüaluroonhapet , mis lisab nahale volüümi ja täidlust), lisades protseduurile tõstavat efekti ja aitates hoolduse toimeainetel paremini kehas laiali kanduda. Hoolitsuse aeg 60 min.

MATISPA KOMPLEKTHOOLITSUS "Salendav ja nahka ühtlustav hoolitsus"

Hooldus algab erineva tugevusega koorijate kasutamisega, millele järgneb salendav kehamähis. Kergelt soojenev kehamähis kantakse probleemsetele piirkondadele ja kaetakse kilega ja seejärel veel sooja tekiga. Aidates saavutada täiendavat salendavat efekti. Hoolduse lõpetab salendav ja nahka ühtlustav massaaz, kus tugevamalt töötatakse probleemsete piirkondadega, kuid ei puudu ka lõõgastav pool. Hoolitsuse aeg 75 min.

Hooldus, mis muudab naha ühtlasemaks ja keha silueti kaunimaks!

MATISPA KOMPLEKTHOOLITSUS  "Lõõgastav hoolitsus"

Hooldus algab erineva tugevusega koorijate kasutamisega, millele järgneb lõõgastav kehamähis. Kergelt soojenev kehamähis aitab toimeainetel ühtlasemalt nahka imenduda,  mõjub lihaseid lõõgastavalt ja silub nahka. Hoolduse lõpetab lõõgastav massaaž, kus aeglased ja õrnad  puudutused ja liigutused ,  aitavad õrnalt keha  pingeid vähendada ja eemaldada. Sõrmeotstel ja varvastel puudutatakse refleksoloogilisi punkte, et tekitada täielik heaolutunne ja lõdvestus. Hoolitsuse aeg 75 min.

Hooldus  annab  heaolu tunde, jättes naha pehme ja lõõgastunud!

MATISPA KOMPLEKTHOOLITSUS  "Jääkaineid väljutav ja keha puhastav  hoolitsus"

Hooldus algab erineva tugevusega koorijate kasutamisega. Järgneb kehamähis, mis aitab parandada keha enesetunnet , lõõgastab, puhastab ja aitab taas kehal hingata.

Jaapani Sophora ehk meepuu aitab kaasa rasvade ja jääkainete eraldamisele. Hoolduse lõpetab jääkaineid väljutav massaaž , kus tugevamalt tegeletakse probleemi allikatega. Hoolitsuse aeg 75 min.

Hooldus, mis puhastab keha -  andes tagasi võime kergemalt liikuda ja hingata!

ŠOKOLAADIHOOLITSUS TERVISEKAPSLIS

Hoolitsuses kogetud ehe nauding, intensiivne lõõgastus ja heaolutunne võimaldavad Teil pöörduda tagasi argipäeva puhanuna, vabanenuna stressist ja täis elujõudu. Hoolitsusele järgneb lõõgastav massaaž vesivoodil.
DermaLife Spa Jet tervisekapsel ühendab ainulaadselt infrapunase kiirguse, vee ja veeauru, vibratsioonimassaaži, aroomi ning värvide mõju sobivas vahekorras. Vesi tõstab organismi üldtoonust, muudab naha siledaks ja elastseks, vibratsioonimassaaž tõstab lihastoonust. Aroomid avaldavad mõju ajutegevusele ning infrapunase kiirguse energia stimuleerib keha soojust, parandades rakkude ainevahetust ja kudede verevarustust. Hoolitsuse aeg 75 min.
Hoolitsus sobib ideaalselt ka meestele. Kapslihoolitsused ei sobi lapseootel naistele.

MATISPA KEHAKOORIMINE + MASSAAŽ

Hoolitsus algab erineva tugevusega koorijate kasutamisega, millele järgneb koos kosmeetikuga valitud massaaž ja sobiv mähis – kas Relax, Age, Detox või Slim.

Hoolitsuse aeg 60 min.

ALGOANE KEHAHOOLITSUSED

SELJAHOOLITSUS  "MAAGILINE MUUTUS"

Hoolitsus algab niisutava selja koorimisega, mis paneb keha mõnusalt surisema. Sellele järgneb lõõgastav seljamassaaž ning pinged kehas maandab isesoojenev mudamask.

Maski 100% looduslikud hoolitsusained aktiveerivad vere- ja lümfiringe, väljutades nii organismist jääk- ja mürkained, soodustavad lihaspingete vähenemist ning stimuleerivad selgrool olevaid närvilõpmeid, andes energiat kogu organismile. Hoolitsuse järgselt on paranenud Teie üldine toonus ja kadunud on pinged. Hoolitsuse aeg 45 min.

HOOLITSUS "TÄIUSLIK NAUDING"

Hoolitsus sisaldab kogukeha massaaži imelise isesoojeneva massaažiainega, mis tekitab kehas „saunaefekti“ ehk toode soojeneb aktiivsete massaažiliigutustega, aktiveerides nii vereringe kui ainevahetuse.

Toote aktiivained rikastavat keha mineraalainete, mikroelementide ning vitamiinidega, andes nii energiat ja toonust kogu
organismile. Hoolitsus sobib ideaalselt ka meestele. Hoolitsuse aeg 45 min.

PINGULDAV KOHVIHOOLITSUS

Protseduur pakub kogu kehale terviklikku ja dünaamilist, salendavat ning pinguldavat hoolitsust. Esmalt eemaldatakse kehalt surnud naharakud, kasutades selleks Kariibimere pruunsuhkru koorijat. Sellele järgneb kaneelilõhnalise tootega massaaž, mis aktiveerib vere- ja lümfiringe valmistades nii keha ette maski aktiivainete paremaks toimimiseks. Hoolitsuse lõpetab keha mähkimine šokolaadi-kohvi vahasse, mis parandab ainevahetust ja pinguldab nahka. Samas maskis sisalduvad sheavõi ja mesilasvaha jätavad Teie naha imeliselt pehmeks ja siidiseks. Hoolitsuse aeg 75 min.

TSELLULIITI VÄHENDAV HOOLITSUS

Põhjalik kehahoolitsus, mis algab kogu keha koorimisest isesoojeneva tootega.

See eemaldab nahapinnalt surnud rakud ning rikastab organismi mereliste aktiivainetega. Järgnevalt kantakse kehale trimmiv mask adruga, mis omab tugevalt tselluliiti vähendavaid, jääkaineid eemaldavaid ja organismi puhastavaid toimeained. Maskis sisalduvad eukalüpt, lavendel ja rosmariin taastavad naha toonuse. Protseduur lõpeb lõõgastava massaažiga, mille sujuvad liigutused stimuleerivad vere- ja lümfiringet.
Hoolitsus sobib ideaalselt ka meestele. Hoolitsuse aeg 75 min.

MEREMINERAALIDEGA NOORENDAV KAPSLIHOOLITSUS

Hoolitsus leevendab stressi, lõõgastab ja rahustab keha ning meeli, luues kogu kehas harmoonia.
Hoolitsus rikastab organismi mineraalainete ja mikroelementidega, mis tagavad naha toonuse ja elastsuse. Eeterlike õlide ja pärna kombinatsioon loob “aega peatava” meeleolu kehale ja vaimule aitamaks lõõgastuda ning lubades end püüda lõhnade, tekstuuride ja liigutuste lummusesse. Kapsliprogramm hellitab keha maski toimimise ajal aurumähisega. Värviteraapia tekitab jõu taastumiseks sobiliku õhkkonna. Hoolitsuse aeg 75 min.

ORGANISMI PUHASTAV KAPSLIHOOLITSUS

Hoolitsuse eesmärgiks on eemaldada organismist liigne vesi, toksiinid ja jääkained ning pakkuda tõhusat rasvarakkude lõhustamist ja salenemisprotsessi.

Eelnev saab toimuda ainult vereringe parandamise, ainevahetuse stimuleerimise, jääkainete väljaviimise ja liigse vedeliku eemaldamise teel. Hoolitsus algab kogu keha koorimisega, millele järgneb merevee baasil mask, mis tänu pruunvetikale taastab naha mikroelementide ja mineraalainete sisalduse ning kofeiin aktiveerib rasvapõletusmehhanismi. Maskis sisalduv adru kiirendab higistamise protsessi, väljutades jääk- ja mürkaineid organismist. Hoolitsuse lõppedes kantakse kehale organismi
puhastav kreem. Hoolitsuse aeg 75 min.

THALASSO KEHAHOOLITSUS

Thalasso kehahoolitsus algab aromaatsest kogu keha koorimisrituaalist greibikoorijaga.

Lainetavad koorimisvõtted, mis meenutavad ookeani laineid, uinutavad ja lõõgastavad, samas muutes naha siidiselt siledaks. Järgnev massaaž seljale võtab maha pinged ning väsimuse. Tunnete ennast taas puhanuna ja värskena.

Hoolitsuse aeg 45 min.

 

Hinnakirjaga saate tutvuda siin.
Raviprotseduure ja spaa-lõõgastusi saate broneerida siin
medic@spa.ee, tel 447 9220