Henkilökunta

HALLINTO
Ohjaus jäsen Jaan Ratnik jaan.ratnik@spa.ee
Pääkirjanpitäjä Sirje Lulla sirje.lulla@spa.ee
Henkilöstöjohtaja Virge Grant virge.grant@spa.ee
Hoito- ja kylpyläosaston johtaja Aivar Koppas aivar.koppas@spa.ee
IT-johtaja Raul Adler raul.adler@spa.ee
Hallintojohtaja Ulvi Kass ulvi.kass@spatervis.ee

Vesikeskuksen johtaja 

(vapaa-ajankeskus, vesipuisto, keilahalli, Spa&Sport urheilukerho)

Ramil Lipp ramil.lipp@spa.ee
Ruokailupäällikkö Aivar Vipper aivar.vipper@spa.ee
Tekninen johtaja Urmas Niilisk urmas.niilisk@spa.ee  
Sihteeri

Kaja Kaljuvee

 

info@spa.ee
MARKKINOINTI- JA MYYNTIOSASTO
Myynti- ja markkinointijohtaja Karmen Eisenschmidt karmen.eisenschmidt@spa.ee  
Markkinointispecialist Liina Schön liina.schon@spa.ee +372 445 0106 
Markkinointi assistentti Agne Kiviselg agne.kiviselg@spa.ee +372 445 1688
MYYNTIHENKILÖKUNTA
Myyntikoordinaattori Egle Bräutigam egle.brautigam@spa.ee +372 447 9215

YRITYSASIAKKAAT

Suomen markkinoiden myyntipäällikkö Kelly Ranne kelly.ranne@spa.ee +372 447 9217
Suomen ja Viron markkinoiden myyntipäällikkö Annika Tamm annika.tamm@spa.ee   +372 447 9216
Skandinavian markkinoiden myyntipäällikkö

Annely Reilent

annely.reilent@spa.ee +372 447 9214
Venejän markkinoiden myyntipäällikkö Valeria Mjassojedova

valeria.mjassojedova@spa.ee

+372 447 9222
Yksityisasiakkaat                        
Varauskäsittelijä Airi Taats airi.taats@spa.ee  +372 447 9219
+358 9 231 60 970
Varauskäsittelijä Helika Naudi helika.naudi@spa.ee +372 447 9219
+358 9 231 60 970
Varauskäsittelijä Maarika Pärn maarika.parn@spa.ee +372 447 9219
+358 9 231 60 970
Varauskäsittelijä Pilleriin Israel pilleriin.israel@spa.ee +372 447 9219
+358 9 231 60 970