Henkilökunta

HALLINTO
Ohjaus jäsen Jaan Ratnik jaan.ratnik@spa.ee
Pääkirjanpitäjä Diana Sits diana.sits@spa.ee
Henkilöstöjohtaja Annika Kalmet annika.kalmet@spa.ee
IT-johtaja Raul Adler raul.adler@spa.ee
Catering-päällikkö Rauno Kõrgekivi rauno.korgekivi@spa.ee
Hallintojohtaja Ulvi Kass ulvi.kass@spatervis.ee

Vesikeskuksen johtaja 

(vapaa-ajankeskus, vesipuisto, keilahalli, Spa&Sport urheilukerho)

Karl-Erik Kõrge karl-erik.korge@spa.ee
Tekninen johtaja Urmas Niilisk urmas.niilisk@spa.ee  
MYYNTIOSASTO
Myynti- ja markkinointijohtaja Karmen Eisenschmidt karmen.eisenschmidt@spa.ee +372 445 0319
MYYNTIHENKILÖKUNTA
Myyntikoordinaattori Egle Bräutigam egle.brautigam@spa.ee +372 447 9215

YRITYSASIAKKAAT

Myyntipäällikkö Anneli Annusver anneli.annusver@spa.ee +372 447 9217
Myyntipäällikkö Inna Jurna inna.jurna@spa.ee +372 447 9216
Myyntipäällikkö

Annely Reilent

annely.reilent@spa.ee +372 447 9214
Yksityisasiakkaat                        
Varauskäsittelijä   sales@spa.ee  +372 447 9219
+358 9 231 60 970