Darbinieki

ADMINISTRĀCIJA

Vadītājs Jaan Ratnik jaan.ratnik@spa.ee
Galvenā grāmatvede Sirje Lulla sirje.lulla@spa.ee  
Personāla vadītāja Virge Grant virge.grant@spa.ee
IT vadītājs Raul Adler raul.adler@spa.ee
Аdministratīvais vadītāja   Ulvi Kass  ulvi.kass@spatervis.ee
Ārstniecības un spa nodaļas vadītājs Aivar Koppas  aivar.koppas@spa.ee

Akvaparks vadītāja

(Brīvā laika centrs, ūdens atrakciju centrs, boulings un Spa&Sport sporta klubs)

Ramil Lipp ramil.lipp@spa.ee  
Ēdināšanas vadītāja Aivar Vipper aivar.vipper@spa.ee
Tehniskais direktors Urmas Niilisk urmas.niilisk@spa.ee

PĀRDOŠANAS NODAĻA

Mārketinga un pārdošanas komandas vadītāja Karmen Eisenschmidt  karmen.eisenschmidt@spa.ee +372 445 0319
PĀRDOŠANAS KOMANDA      
Pārdošanas koordinators          Egle Bräutigam egle.brautigam@spa.ee +372 447 9215
KORPORATĪVIE KLIENTI      
Krievijas un Latvijas tirgus pārdošanas vadītājs Valeria Mjassojedova valeria.mjassojedova@spa.ee +372 447 9222
Somijas tirgus pārdošanas vadītājs Kelly Ranne kelly.ranne@spa.ee +372 447 9217   
Somijas, Igaunija tirgus pārdošanas vadītājs Annika Tamm annika.tamm@spa.ee +372 447 9216
Skandināvijas tirgus pārdošanas vadītājs Annely Reilent annely.reilent@spa.ee +372 447 9214
INDIVIDUĀLIE KLIENTI      
Rezervācijas veicējs   sales@spa.ee +372 447 9219