Personal

ADMINISTRATSIOON
Juhatuse liige Jaan Ratnik jaan.ratnik@spa.ee
Pearaamatupidaja Sirje Lulla sirje.lulla@spa.ee
Personalijuht Virge Grant virge.grant@spa.ee
IT juht Raul Adler raul.adler@spa.ee
Haldusjuht Ulvi Kass ulvi.kass@spa.ee

Veekeskuse juhataja

(vabaajakeskus, veekeskus, bowling, Spa&Sport spordiklubi)

Karl-Erik Kõrge karl-erik.korge@spa.ee
Tehnikadirektor Urmas Niilisk urmas.niilisk@spa.ee

MÜÜGIOSAKOND

Müügi- ja turundusdirektor Karmen Eisenschmidt karmen.eisenschmidt@spa.ee  +372 445 0319
Müügimeeskond
Müügikoordinaator Egle Bräutigam egle.brautigam@spa.ee +372 447 9215
Korporatiivkliendid   
Kliendihaldur Kathleen Abel kathleen.abel@spa.ee +372 447 9217
Kliendihaldur Inna Jurna inna.jurna@spa.ee +372 447 9216
Kliendihaldur Annely Reilent annely.reilent@spa.ee +372 447 9214
Individuaalkliendid                        
Broneerimine   sales@spa.ee +372 447 9219