Personal

ADMINISTRATSIOON
Juhatuse liige Jaan Ratnik jaan.ratnik@spa.ee
Pearaamatupidaja Sirje Lulla sirje.lulla@spa.ee
Personalijuht Virge Grant virge.grant@spa.ee
Ravi- ja spaaosakonna juhataja Aivar Koppas aivar.koppas@spa.ee
IT juht Raul Adler raul.adler@spa.ee
Haldusjuht Ulvi Kass ulvi.kass@spa.ee

Veekeskuse juhataja

(vabaajakeskus, veekeskus, bowling, Spa&Sport spordiklubi)

Ramil Lipp ramil.lipp@spa.ee
Toitlustusjuht Aivar Vipper aivar.vipper@spa.ee
Tehnikadirektor Urmas Niilisk urmas.niilisk@spa.ee

MÜÜGIOSAKOND

Müügi- ja turundusdirektor Karmen Eisenschmidt karmen.eisenschmidt@spa.ee  +372 445 0319
Müügimeeskond
Müügikoordinaator Egle Bräutigam egle.brautigam@spa.ee +372 447 9215
Korporatiivkliendid   
Soome turu kliendihaldur Kelly Ranne kelly.ranne@spa.ee +372 447 9217
Soome ja Eesti turu kliendihaldur Annika Tamm annika.tamm@spa.ee   +372 447 9216
Skandinaavia turu kliendihaldur Annely Reilent annely.reilent@spa.ee +372 447 9214
Vene ja Läti turu müügijuht Valeria Mjassojedova

valeria.mjassojedova@spa.ee

+372 447 9222
Individuaalkliendid                        
Broneerimine   sales@spa.ee +372 447 9219