UUS! Klassiga meeleolukalt Pärnusse!

Klassiga meeleolukalt Pärnusse!

Kutsume kõiki õpilasi ja õpetajaid meeldejäävalt ja sisukalt üheskoos aega veetma.
2017.aasta parim klassiekskursioon saab teoks Pernova Loodusmajas ja
Eesti suurimas veepargis Tervise Paradiisis!

Pernova Loodusmaja: näitused ja püsiekspositsioonid, planetaarium ja tähetorn, lemmikloomade elavnurk, loodushelid- ja filmid, keskkonnalabor.

Eesti suurim veepark Tervise Paradiisis: kuni 700 veesõpra mahutavas veekeskuses leiavad tegevust nii suured kui väikesed veesõbrad.
Siin on atraktsioonid, basseinid, seiklused ja põnevus!

Pakett mõnusalt ja tegusalt aja veetmiseks

hinnaga 14,50€/in. sisaldab:

1.  Pernova Loodusmaja külastust ja näituse „Öised tiivulised“ programmi (majaga tutvumine koos majajuhiga, näitust ja programmi „Öised tiivulised“,vaba aeg loodusmajas)

Näitus „Öised tiivulised“ viib ööliblikate imepärasesse ööellu, mis pole sugugi hall
ja pime vaid täis kirevat ja salapärast elu. 300 erinevat ööliblika liiki: vereimeja liblikas, meevaras, maailma kõige suurem ja kõige väiksem liblikas, piiksuv liblikas jne. Ööliblika kino, ööliblikate hääled. Programm avardab näituse peateemat: väljapanekute, töölehtede ja käeliste tegevuste abil  käsitletakse ka materjali kogumise ja säilitamise teemat. Lisaks teadvustatakse keskkonna ja loodushoiu probleeme.

2.Eesti suurima veepargi külastust Tervise Paradiisis 
(3 tundi seikluseid ja adrenaliini Tervise Paradiisi veepargi kahel korrusel, liutorud, seiklustebassein, mägijõgi, ronimisbassein, kosed, mullivannid, saunad ja palju muud põnevat). 

3. Maitsvat ja sooja kõhutäit Tervise Paradiisi buffet-restoranis:
 - valik 1: singitäidisega soojad pannkoogid, morss
- valik 2: hakklihapallid koorekastmes kartulirosetiga, morss

 Grupisoodustus - iga 16.rühmaliige TASUTA!

Tublisid klassijuhatajaid, kes külastavad meid vähemalt 15 õpilasega, premeerime Tervise Paradiisi veepargi perepiletiga (2 täiskasvanut ja 2 last), mille võib realiseerida vabalt valitud ajal, 2017. aasta lõpuni.

Pernova Loodusmaja on avatud E-R 10-18, L 10-16. Tervise Paradiisi veekeskus on avatud E-P 11-22.
Klassiekskursiooni algus orienteeruvalt kell 10:00 Pernova Loodusmajas. Näituse ja programmiga tutvumise kestus orienteeruvalt 1,5 h, veepargi külastus koos toitlustusega orienteeruvalt 3,5 h. Orienteeruv ajakulu koolipaketile on 5-6 tundi.

Kui tunnete huvi  Pernova Loodusmaja teiste näituste ja programmide suhtes,võtke palun meiega ühendust – leiame teie grupile kindlasti põneva ja hariva lahenduse! Küsige oma seltskonnale pakkumist lõbusaks ühistegevuseks juba täna!

Koolipakett koos Pernova Loodusmaja ja Tervise Paradiisi veepargi külastusega ning toitlustusega on saadaval E-L kuni 29.04.2017. Täpsem info ja broneerimine tel 445 1665 maris.niinemae@spa.ee.

 Loodusmaja on põnev külastuskeskus loodushuvilistele.