Uus koolipakett koos Pernova Loodusmajaga

Klassiga meeleolukalt Pärnusse Pernova Loodusmajja ja Tervise Paradiisi veekeskusesse!

Kutsume kõiki õpilasi ja õpetajaid meeldejäävalt ja sisukalt üheskoos aega veetma.
2018.aasta parim klassiekskursioon saab teoks Pernova Loodusmajas ja
Eesti suurimas veepargis Tervise Paradiisis!

Pernova Loodusmaja: näitused ja püsiekspositsioonid, planetaarium ja tähetorn, lemmikloomade elavnurk, loodushelid- ja filmid, keskkonnalabor.

Eesti suurim veepark Tervise Paradiisis: kuni 700 veesõpra mahutavas veekeskuses leiavad tegevust nii suured kui väikesed veesõbrad. Siin on atraktsioonid, basseinid, seiklused ja põnevus!

Pakett mõnusalt ja tegusalt aja veetmiseks hinnaga 14,50€/in. sisaldab:

  1. Pernova Loodusmaja külastust ja näituse „Metsanotsu – tõeline siga“ programmi 
    (loodusmajaga tutvumine koos majajuhiga, näituse ja programmiga „Metsanotsu – tõeline siga“ tutvumine koos juhendajaga ja koos eakohase meisterdamisega, vaba aeg loodusmajas)

Näitus on metssea eluviisi ja käitumist tutvustav väljapanek, mis jutustab metssea elust tema silmade läbi. Saab tunda lõhnu, kastuda materjale, vaadelda metssea koljusid, tutvuda looma hügieeni-ja ilutoimingute, eluringi ning pereeluga. Saab tuhnida tammetõrudes ning pugeda seapessa. Lähemalt saad näitusest lugeda siit.

 2.     Eesti suurima veepargi külastust Tervise Paradiisis 
(3 tundi seikluseid ja adrenaliini Tervise Paradiisi veepargi kahel korrusel, liutorud ja uhiuus tuubi-liutoru, seiklustebassein, mägijõgi, ronimisbassein, kosed, mullivannid, saunad ja palju muud põnevat).

3.     Maitsvat ja sooja kõhutäit Tervise Paradiisi buffet-restoranis:

  1.  - valik 1: singitäidisega soojad pannkoogid, morss
    valik 2: hakklihapallid koorekastmes kartulirosetiga, morss
    NB! Palume valida ühe menüü grupi kohta.

Grupisoodustus - iga 16.rühmaliige TASUTA!

Tublisid klassijuhatajaid, kes külastavad meid vähemalt 15 õpilasega, premeerime Tervise Paradiisi veepargi perepiletiga (2 täiskasvanut ja 2 last), mille võib realiseerida vabalt valitud ajal, 2018. aasta lõpuni.

Pernova Loodusmaja on avatud E-R 10-18, L 10-16. Tervise Paradiisi veekeskus on avatud E-P 11-22.
Klassiekskursiooni algus orienteeruvalt kell 10:00 Pernova Loodusmajas. Näituse ja programmiga tutvumise kestus orienteeruvalt 1,5 h, veepargi külastus koos toitlustusega orienteeruvalt 3,5 h. Orienteeruv ajakulu koolipaketile on 5-6 tundi.

Kui tunnete huvi  Pernova Loodusmaja teiste näituste ja programmide suhtes, võtke palun meiega ühendust – leiame teie grupile kindlasti põneva ja hariva lahenduse! Küsige oma seltskonnale pakkumist lõbusaks ühistegevuseks juba täna!

Koolipakett koos Pernova Loodusmaja ja Tervise Paradiisi veepargi külastusega ning toitlustusega on saadaval T-R kuni 31.05.2019 (v.a 31.12.2018 ja 1.01.2019). E ja L koolipakett saadaval vaid võimalusel või eraldi kokkuleppe.
Täpsem info ja broneerimine tel 445 1665 
maris.niinemae@spa.ee