Uus innovaatiline hoolitsus ravi-ja spaa-osakonnas

Sügavpuhastav ja pinguldav ultraheli hoolitsus

Intensiivne niisutav, sügavpuhastav ja noorendav hoolitsus ultraheliga kõikidele nahatüüpidele.

Ultrahelihoolitsus taastab, puhastab, parandab naha seisundit ja vähendab suurepäraselt vananemise märke. Ultraheliteraapia ei ole valus ega ärrita nahka, sobib igas vanuses ja igat tüüpi nahale - ka väga tundliku ja õhukese ning kapillaarilaienditega naha korral.
Lisaks sügavpuhastavale toimele kiirendab ultrahelihoolitsus uute naharakkude uuenemist, stimuleerib vere- ja lümfiringet, kiirendab toksiinide eemaldumist ja parandab naha varustamist hapnikuga.

Seeläbi on nahk siledam, elastsem, jume on värske ja klaar. Ultraheli toimel imenduvad aktiivained sügavamale nahka, paraneb naha niiskusesisaldus,  kortsud tasanduvad.

Tipptehnoloogiline aktiivaine 3D Hydra APS koosneb polariseeritud veest ja hüaluroonhappest, kindlustab 3-faasilise naharakkude aktiivse niisutamise. Celldetox®, kiirendab kuhjunud toksiinide eemaldumist. Aktiivainete kombinatsioon kindlustab naha küllusliku niisutamise. Maski all lõõgastudes naudite dekolteemassaaži. Seejärel jääb nahka hellitama aktiivseerum ja 24h –kreem.


Broneeri aeg hoolitsuseks helistades telefonil 447 9220 või saates e-maili aadressil medic@spa.ee