Uuenenud vesi-mudaravila Tervis ravispaahotellis kutsub tutvuma!

„ Ühe ravispaa süda- ravikorpus- on Tervises  astunud pika penikoormasammu lakoonilisemast ja minimalistlikust õhustikust elurõõmsasse ja looduslähedasse atmosfääri. Kasutatud materjalid ja värvilahendused, uudsed valgustid ja disainermööbel on juba pakkunud suurt avastamisrõõmu ning uuel tasemel spaaelamust meie vanadele ja uutele klientidele.

Ja just nüüd, oktoobris, taasavame oma legendaarse vesi-mudaravila päris uues kuues. Noorema põlvkonna sisekujundaja Riia Oja disainerbüroost Gadis Stuudio on võtnud üle oma vanemate pika tööjärje Tervise hoonete ja ruumide kujundamisel ning on ühendanud väga omanäoliselt vana ja uue, ravi ja heaolu, looduse ja betooni, mõnusa mugavuse ja rõõmu liikumisest!“

Jaan Ratnik
Tervis Spaa Grupi juhatuse liige

Kaskaad puhkealas


1991.aastal esmakordselt avatud vesi-mudaravila
oli arhidektuuriline kunstiteos, mille sisekujun- duslikku triumfi käidi vaatamas ka meie naaberriikidest.

Pärast kahtkümmet edukat tööaastat oli aga uuenduskuur paratamatu samm, mis käesoleva aasta suve hakul ette võetigi. Renoveerimistööde suvine algusaeg oli teadlik valik, et häirida võimalikult vähe meie klientide puhkuserütmi kuurortraviprotseduuride saamisel.

Tänu renoveerimistöödele omandas vesi- mudaravila väliselt heledama värvi.
Sisenemine uude vesimudaravilasse toimub
mööda uuenenud klaasgaleriid, mille põrandat
katab etnosugemetega vaip. Peamised üllatused ootavad külastajaid aga ikkagi vesi-mudaravilas sees. Renoveeritud maja sisekujundus on soliidselt hubane ja pigem luksuslik. Kaasajastatud on nii ruume kui ka seadmeid.

Kindlasti rõõmustame kõiki praeguseid ja ka tulevasi kliente uute kuurortraviteenustega. Värsketest teenustest  ehk kõige eksootilisem ja põnevam saab olema kalateraapia (loe lähemalt siit).  Kindlasti ei jäta kedagi külmaks ka mitmekülgne valgusteraapia, mis on tunnustatud meetod talvemasenduse ja  kevadväsimuse leevendamiseks (loe lähemalt siit).

Renoveeritud Tervis ravispaahotelli vesi-mudaravila on suurepärane uudis kõigile kuurortravi armastavatele klientide. Aga ka neile inimestele, kes hoolitsevad oma tervise eest teadlikult ning läbimõeldult. Ootame kuurortravi julgemalt kasutama meie oma inimest Pärnust ning Eestist. Hoolides iseendast ja oma tervisest võimaldame endale paremat ja täisväärtuslikumat elu ning meie pakume seda nüüdsest kaasaegsemas miljöös, kuid siiski traditsiooniliste võtetega!

Entity not found: Gallery(77)