Tervise Paradiisi veekeskus pälvis maailma suurima reisiportaali TripAdvisor auhinna Certificate of Excellence

Tervise Paradiisi veekeskus pälvis maailma suurima reisiportaali TripAdvisor auhinna Certificate of Excellence, mis on tunnustus külalislahketele ettevõtetele, mis on saanud järjepidevalt reisijatepoolseid positiivseid arvustusi.

Täname kõiki meie külalisi meile antud tagasiside eest. Oleme rõõmsad meile antud positiivse tagasiside eest.
Meeldivate kohtumisteni Tervise Paradiisis!

Üheksandat aastat väljastatava sertifikaadi aluseks on TripAdvisori kodulehe küsitlus, mis mõõdab külastajate tagasiside ja hinnangute põhjal ettevõtte taset.

Selle eesmärgiks on tunnustada külalislahkeid ettevõtteid, mis on teeninud oma külastajatelt kõrge hinnangu ja positiivse tagasiside TripAdvisori keskkonnas möödunud aasta jooksul. Sertifikaadi saajate hulka kuuluvad majutusettevõtted, toitlustuskohad ja atraktsioonid üle kogu maailma mis on saanud järjepidevat positiivset tagasisidet.

See tunnustus aitab reisijatel ära tunda ja valida ka oma puhkuse sihtkohaks teenusepakkujat, kelle teenused on alati heal tasemel.

TripAdvisor on maailma suurim reisiportaal, mis võimaldab reisihuvilistel planeerida ja broneerida oma ideaalset puhkust. TripAdvisor vahendab miljonite kaasreisijate nõuandeid ja tagasisidet ning laia valikut sihtkohtadeks ja tegevusteks.

Certificate of excellence