Tervise Paradiisi veekeskus pälvis maailma suurima reisiportaali TripAdvisor auhinna Cerfificate of Excellence

Tervise Paradiisi veekeskus pälvis maailma suurima reisiportaali TripAdvisor auhinna Cerfificate of Excellence, mis on tunnustus külalislahketele ettevõtetele, mis on saanud järjepidevalt reisijatepoolseid positiivseid arvustusi.

Täname kõiki meie külalisi meile antud tagasiside eest. Oleme rõõmsad meile antud positiivse tagasiside eest.

Meeldivate kohtumisteni Tervise Paradiisis!

Kuuendat aastat väljastatava sertifikaadi aluseks on TripAdvisori kodulehe küsitlus, mis mõõdab külastajate tagasiside ja hinnangute põhjal ettevõtte taset.

Selle eesmärgiks on tunnustada külalislahkeid ettevõtteid, mis on teeninud oma külastajatelt kõrge hinnangu ja positiivse tagasiside TripAdvisori keskkonnas möödunud aasta jooksul. Sertifikaadi saajate hulka kuuluvad majutusettevõtted, toitlustuskohad ja atraktsioonid üle kogu maailma mis on saanud järjepidevat positiivset tagasisidet.

See tunnustus aitab reisijatel ära tunda ja valida ka oma puhkuse sihtkohaks teenusepakkujat, kelle teenused on alati heal tasemel.

TripAdvisor on maailma suurim reisiportaal, mis võimaldab reisihuvilistel planeerida ja broneerida oma ideaalset puhkust. TripAdvisor vahendab miljonite kaasreisijate nõuandeid ja tagasisidet ning laia valikut sihtkohtadeks ja tegevusteks. Samuti on portaali kaudu võimalik leida, hinnata ja broneerida sadu majutuskohti ning seda parima hinnaga.

TripAdvisor’i erinevad veebilehed moodustavad maailma suurima reisikogukonna, millel on ligi 340 miljonit unikaalset külastust kuus, 350 miljonit tagasisidet ja arvamust rohkem kui 6.5 miljonile majutusettevõttele, restoranile ja atraktsioonile. Lehekülg opereerib üle maailma 48 erineval turul.