Professionaalsed kosmeetikuteenused meie spaa osakonnas!

Tulles vastu klientide soovidele täienes 2012. aasta märtsikuus Tervise Paradiisis spaa menüü innovaatiliste ning luksuslike kosmeetiku- ja juuksuriteenuste võrra.

Prantsuse kosmeetikatootja MATIS’ poolt väljatöötatud  unikaalsed tooted ja tehnoloogia pakuvad sobivaid lahendusi erinevate nahatüüpide probleemide puhul. Tulles vastu teadlikele klientidele, kes armastavad tehnoloogilis uuendusi, on MATIS loonud näohooldusaparaadi, milles on omavahel kombineeritud lonoforees ja ultraheli tehnika.

Kosmeetikuteenuste valikusse kuuluvad nii korrigeerivad kui ka ennetavad hoolitsused. Kõikide teenuste puhul on MATIS pidanud silmas, et iga nahk on erinev ning vajab kõige hellemat ja personaalsemat lähenemist.

Lisaks on näohoolitsuste valik laienenud nii noorendavate kui ka vananemisvastaste hoolituste võrra. Teenustenimekirjas leidub veel ka rahustavaid-, puhastavaid-, energiat taastavaid – ja jumet klaarivaid hoolitsusi.

Oleme mõelnud ka noortele ja  meestele ning ka neile suunatud näohoolitsuste valik on laienenud uute teenuste ja  just neile sobivate toodete võrra.

Lisaks näohoolitsustele  kanname hoolt ka Teie juuste eest. Juuksehoolduses kasutame uudset, trendikat ja perfektse värvigammaga Ameerika tootesarja Aloxxi. Tooted on sulfaatide- ning parabeenidevabad, olles kõrgelt hinnatud ka paljude kuulsuste seas.

Uute näohoolitsuste nimekirjaga saate tutvuda siin.

Kosmeetiku-ning juuksuriteenuseid pakutakse Tervise Paradiisi spaa osakonnas, hotelli 2. korrusel iga päev 9.00 – 19.00.