Parkimine tasuline alates 1.juunist!

Tervis Paradiis spaa-hotelli & veekeskuse parkimise kord


01.06-31.08.2023 on ööpäevaringselt
Tervise Paradiis spaa-hotelli & veekeskuse territooriumi

parkimisala tasuline!

Saabumisel palume kindlasti kasutada parkimiskella, mis võimaldab Teil piisava ajavaru auto andmete sisestamiseks parkimissüsteemi. Sissesõidu momendist on parkimiskella kasutamisel tasuta parkimise õigus 30 minutit kõigile transpordivahenditele.

Parkimistasu maksmisest on vabastatud sõidukid, mille registreerimisnumber on sisestatud parkimisprogrammi ja millele on lubatud tasuta parkimine.

Tervise Paradiisi  territooriumil on parkimistasu maksmisest vabastatud Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuse kliendid teenuse ostmisel:
• hotelli kliendid
• Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuses toimuval konverentsil/seminaril/sünnipäeval osalejad
• Spa&Sport spordiklubi Gold ja Silver püsikliendid kehtiva perioodikaardi olemasolul (tasuta parkimine on lubatud perioodikaardi kehtimise perioodil)
• Spa&Sport spordiklubi kehtiva perioodikaardi omanikud Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuse teenuste kasutamisel (4 tundi tasuta)
• spaakliendid hoolitsuse ostmisel (4 tundi tasuta)
• baaride-kohvikute kliendid teenuse ostmisel (4 tundi tasuta)
• Tervise Paradiisi veekeskuse ja bowlingu kliendid teenuse ostmisel (4 tundi tasuta)
• koostööpartnerid

Parkimistasu maksmisest on vabastatud sõidukid:
Mootorrattad, bussid, taksod, operatiivsõidukid ning Tervise Paradiisi teenindavate firmade sõidukid
Liikumispuudega inimese sõidukid (parkimistasu vabastust tõendab "Liikumispuudega inimese sõiduki parkimiskaart")

Maksu määrad mootorsõiduki parkimise eest tasulise parkimise alas on järgmised:
1 tund = 5€
1 ööpäev = 30€

Maks tasutakse Tervise Paradiisi kassasse vahetult pärast parkimise alustamist tasulise parkimise alas.
Parkimisprogrammi sisestatakse sõiduki registreerimisnumber ning parkimisaeg tundides. Parkimisaeg algab programmi sisestamise ajast. Peale parkimisaja möödumist sõiduki registreerimisnumber kustub parkimisprogrammi nimekirjast automaatselt.

Maksu tasulise parkimise eest ei ole võimalik tasuda mobiiltelefoni vahendusel ja samuti ei kehti Pärnu linna parkimiskaardid!
Tervis ravispaahotellist lunastatud tunni- ja päevapilet ei kehti Tervise Paradiisi territooriumil ja vastupidi. Kehtestatud parkimistingimuste rikkumise eest, sh parkimistasu maksmata jätmise eest on parkimiskontrolli teostaval isikul õigus määrata leppetrahv summas 30 €.

Leppetrahvide vaidlustamine ja pretensioonide esitamine toimub elektrooniliselt EuroPark Estonia OÜ kodulehekülje aadressil: http://vaie.europark.ee/