Lobby Baar kutsub ja ootab Teid!

2011. aasta lõpust alates ootab kõiki külastajaid  Tervise Paradiisi hotelli fuajees asuv Lobby Baar. See on  ideaalne koht aperatiivi nautimiseks enne õhtusööki, hilisõhtuseks kokteiliks või varahommikuseks kohvinaudinguks

Kuna Pärnu ilu ning võlu on niivõrd kütkestav, et seda
nauditakse sageli varaste hommikutundideni,
on 24 tundi avatud Lobby Baar põgusaks puhkehetkeks just parim paik.

Kaasaegse stiiliga mugavas puhkekohas on võimalik nautida mitmeid erinevaid kohvisorte – valikust leiab midagi meelepärast endale igaüks.  Pole vaja muretseda – Lobby Baaris on võimalik nälga peletada kas või kell 5 hommikul. Kerge kehakinnitusena kuuluvad valikusse mitmed snäkid, maiustused ja suupisted.

 

Samuti on baaris olemas meelelahutajana ka suur televiisor. Meie külastajad on olnud leidlikud – Lobby Baar on suurepärane koht erinevate spordiürituste ja otseülekannete jälgimiseks ning nendele kaasaelamiseks.

Viimase uuendusena pakub Lobby Baaris aja mahavõtjatele hubasust ja soojust modernse lahendusega kamin. Bioetanoolil töötav kamin ei tahma ega lõhna. Aurav kohvikruus  ja heleda leegiga kamin – need on ideaalsed kaaslased pikkadel talveõhtutel ning ka niiskevõitu suveöödel. 

Lobby Baar asub Tervise Paradiisi hotelli fuajees.

Baar on avatud 24 h.