Anname su ilule kauneima sära!

 

Usume, et tõelise ilu loomiseks peab olema kaunis ka keskkond ja kõik sind ümbritsev. Uuendasime Tervise Paradiisis põhjalikult maniküüri-pediküüri ning juuksuriteenuste osakonda ning lõime väikese salongikese meie spaa-osakonna südamesse. 

Kaunid käed ja jalad koos hoolitsetud küüntega on olulised meist igaühele.
Meie uuenenud salongis teostakse klassikalist - või spaa maniküüri / pediküüri Alessandro luksuslike ja kõrgekvaliteediliste vahenditega. Maniküüri / pediküüri teostatakse uutel Charieni massaažifunktsiooniga toolidel - see annab iluhoolitsusele tõeliselt lõõgastava dimensiooni.Lisaks oleme mõelnud ka meie noortele külastajatele ning et ka nemad saaksid tutvuda spaa- ja ilu imelise maailmaga, on meie menüüs minimaniküür, mis on sobilik vanusele 11-16 a.

Et saaksite oma kaunist maniküüri või pediküüri pikendada, kingime Teile hoolitsuse järgselt maniküüris või pediküüris kasutatud meelepärase värvitooniga Alessandro küünelaki! Samuti teostatakse salongis hoolitsusi geellakiga: maniküüri - pediküüri, geellaki hoolitsust või -eemaldust.

Oma kiharate ilu usaldage meie professionaalsete juuksurite hoole alla!
Meie juures on võimalik teostada naiste-meeste- ja laste juukselõikuseid (nii mudel- kui masinlõikused), soengumuudatusi juuste värvimise või keemiliste lokkide näol. Lisaks on võimalik anda juustele uut elujõudu ravimaskide näol ning pidulikeks puhkudeks aitame Teil sättida oma juuksed kaunitesse soengutesse! 

Maniküür/pediküür ja juuksur asuvad Tervise Paradiisi spaa-osakonnas 2.korrusel ning on avatud E-P 9-19.
Lisainfo ja aegade broneerimine +372 447 9220 medic@spa.ee