Lenda Helsingist Pärnusse


40 minutiga Pärnust Helsingisse! Lennupiletid nüüd müügis!

Mais avatakse lennuühendus Helsingi ja vast renoveeritud Pärnu lennujaama vahel.
NyxAir regulaarlennud Pärnu ja Helsingi vahel toimuvad kaks korda nädalas neljapäeviti ja pühapäeviti alates 5. maist kuni 21. augustini 2022. Lennud toimuvad 50 kohalise lennukiga Saab 2000.
See on kiire ja mugav võimalus Eesti Suvepealinna külastamiseks.

Ühe suuna pileti hind alates 60 €.
Lennupileteid saab osta NyxAiri kodulehelt: flynyx.com

Majutuse või spaapaketi Tervis ravispaahotelli saate mugavalt broneerida siin
sales@spa.ee, tel +372 4479 219

Broneeri oma suvepuhkus juba täna! Pärnu kaunis liivarand, rohked pargid, erinevad kultuuriüritused jm ootavad sind!

Lennuplaan

Nädalapäev Lähtekoht

Sihtkoht

Kellaaeg
Neljapäev

Helsingi

Pärnu

12.30–13.10

Neljapäev Pärnu

Helsingi

13.40–14.20
Pühapäev Helsingi Pärnu

13.10–13.50

Pühapäev Pärnu Helsingi 14.20–15.00


Lennuühendused Helsingiga

Helsingist on suurepärased võimalused edasi lendamiseks teistesse Soome sihtkohtadesse ja kaugemale. Infot Helsingissse lendavate lennufirmade ja nende lennugraafikute kohta leiab Helsingi Vantaa lennujaama kodulehelt.

Kuidas saada Pärnu lennujaamast kesklinna?

Pärnu Lennujaam asub Pärnu kesklinnast vaid 6 km kaugusel Tori vallas, Eametsa külas. Lennujaama ja kesklinna vahel on mugav liigelda kas bussi või taksoga. Loomulikult on võimalus leida transport ka läbi Bolt rakenduse.

Bussiga
Lennujaama bussipeatus asub reisiterminali ees. Buss number 23 sõidab marsruudil Lennujaam ja Pärnu bussijaam. Bussigraafik on muutuv vastavalt lennugraafikule. Bussipilet bussijuhilt ostes on 3 eurot.

Taksoga
Taksoga liikumine lennujaama ja kesklinna vahel on mugav, sest taksod saavad peatuda otse reisiterminali ees. Taksosõidu orienteeruv hind on 7-10 eurot.

Boltiga
Sõidujagamisteenus Bolt võimaldab mugavalt leida endale lähim vaba auto. Vali sihtkoht, telli auto, kohtu juhiga ja naudi sõitu.

Ohutu reisimine

Muretuks lennureisiks vii end eelnevalt kurssi Eestisse sisenemise ja oma transiitriikide läbimise nõuetega. Saabu lennujaama aegsasti ning hoia check-in’i ajal käepärast dokumendid ja tõendid.

Küsimuste tekkimise korral, aruta need läbi oma lennufirmaga. Täpsemat infot COVID-19 ja Eestisse reisimisega seonduvalt leiad Visit Estonia kodulehelt ning reisimise kohta välismaale leiad Reisi Targalt kodulehelt.

Ole Pärnu Lennujaamas vähemalt 1,5 tundi enne väljalendu. See jätab piisavalt aega võimalike ootamatuste, järjekordade jm puhuks. Vaata lähemalt infot Pärnu Lennujaama kodulehelt.