MatiSpa massaaž -30%

 

MatiSpa massaaž -30%

MatiSpa massaažide valikus on 4 erineva lähenemis ja aktiivainega imelist massaaži:
MATISPA RELAX - "Lõõgastav puudutus" 
MATISPA AGE - "Noorendav ja toniseeriv puudutus"
MATISPA  SLIM - "Salendav ja nahka ühtlustav puudutus"     
MATISPA  DETOX -  "Jääkaineid väljutav ja keha puhastav puudutus"      

MatiSpa "Relax" - lõõgastav puudutus.
Aeglased ja õrnad liigutused nagu silitused, patsutused, venitused. Puudutused, mis aitavad õrnalt pingeid vähendada ja eemaldada. Sõrmeotstel ja varvastel puudutatakse refleksoloogilisi punkte, et tekitada täielik heaolutunne ja lõdvestus.
Aktiivained : Kanepiseemne õli – rahustav ja põletikuvastane. Granaatõunaõli – aitab säilitada naha elastust ja hoiab naha  pehmena.

MatiSpa "Age" - noorendav ja toniseeriv puudutus.
Stimuleerivad, ergutavad ja toniseerivad liigutused nagu naha tõstmine, tugevad erisuunalised liigutused. Parandamaks  naha ainevahetust ja andmaks  kehale nooruslikkust ja noorem välimus.
Aktiivained: Jõhvikaõli – sisaldab rohkelt mineraale, oomega-3 ja 6- rasvhappeid. Inca inchi õli – parandab naha kaitsefunktsioone , aitab kaasa rakkude uuenemisele ja nahastruktuuride ühtlustumisele.

MatiSpa "Slim" - salendav ja nahka ühtlustav puudutus.
Vormivad ja salendavad liigutused nagu tugev muljumine, rullimine, sõrmenukkide kasutamine ja üleüldine stimuleerimine, et mõjutada nahakudesid, nähtavat tselluliiti ja anda siluetile uus vorm.
Aktiivained: Makadaamia pähkli õli – aitab parandada venitusarmide välimust , tasakaalustab rasu eritust , aitab parandada aktiivkoostisosade tungimist nahka. Sandlipuuõli – silendab ja vähendab olulisel määral naha ebaühtlust , imbub kiiresti nahka.

MatiSpa "Detox" - jääkaineid väljutav ja keha puhastav puudutus
Altpoolt ülespoole suunatud liigutused parandavad vereringet, parandavad nahakudede seisukorda ja viivad välja jääkaineid, aidates saavutada kergustunnet. Keha tundub kergem ja siluett kaunim. Kindlasti paremate tulemuste saavutamiseks hooldust korrata!
Aktiivained: Maruula – elevandipuuõli – suur C- vitamiini sisaldus. Aprikoosikivi õli – taastab elujõudu , nii see kui eelmine õli sisaldavad rohkelt oomega-9 rasvhappeid , millel on tooniv efekt.

Broneerimine: medic@spa.ee, tel 447 9220